City-Tours.com.pl - Melexy Kraków – Zwiedzanie Krakowa Melexem, zwiedzanie meleksem
pl en

TARGI

Nasze pojazdy świetnie nadają się jako transport zwiedzających podczas targów.

Z nami masz pewność, że odwiedzający dotrą do Twojego stoiska, dodatkowe obrandowanie pozwala również wykorzystać nasze pojazdy jako nośnik reklamy.

ZOBACZ FILM Z WYKORZYSTANIA NASZYCH POJAZDÓW PODCZAS DNI OTWARTYCH NEW HOLLAND!

Rokrocznie obsługujemy, Agroshow, Dni Otwarte New Holland, posiadamy doświadczenie i zaplecze techniczne do obsługi duzych imprez targowych.

EVENTY

Zwiedzanie, fabryki, rozbudowana gra miejska, czy akcja promocyjna na ulicach Krakowa lub innego miasta. Tutaj również nasze pojazdy świetnie się spisują. Dając swobodę poruszania się w ekologiczny i cichy sposób.

W 2014 roku wraz z Galerią Krakowską prowadziliśmy Mall Wall Art, nasze pojazdy woziły mieszkańców po miejscach gdzie moga zobaczyć murale na Krakowskich budynkach.

 

KONFERENCJE

Transport w centrum Krakowa jest utrudniony, nasz epojazdy moga poruszać się swobodnie po centrum Krakowa. Z nami zorganizujesz transport do restauracji, hotelu, czy zwiedzanie dla dużej grupy które pozwoli gościom zmieścić sie w sztywnym programie. Zawsze podchodzimy indywidulanie do zamówień, więc trasa może być dostosowana do Państwa potrzeb.

Współpracujemy z największymi polskimi touroperatowami. Posiadamy moce przerobowe i doświadczenie w obsłudze grup do 250 osób.

 

Tym z Państwa, którzy chcieliby uatrakcyjnić pobyt grupy w Krakowie, proponujemy zapoznać się z ofertą krakowskiej agencji eventowej EVENTOVSKY.

Przykładowe pomysły na event we wnętrzach znajdą Państwo poniżej.

PREZENTACJA VIDEO

 

© 2012 - 2022 Copyright.
CITY TOURS | REGULAMIN | WYCIECZKI | RABATY | KONTAKT