City-Tours.com.pl - Melexy Kraków – Zwiedzanie Krakowa Melexem, zwiedzanie meleksem
pl en

Jeśli znają już Państwo nasza ofertę, proszę kliknąć zakładkę WYCIECZKI na górze strony, by przejść do wyboru wycieczek i rezerwacji.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo w zakładce FAQ .

 

Jak wygląda zwiedzanie?

ODBIÓR - jest zawsze bezpłatny z dowolnego miejsca Starego Miasta lub Kazimierza, również pod zakończeniu zwiedzania odwozimy Państwa w dowolne miejsce w centrum.

KOMENTARZ - podczas przejazdu słyszą Państwo z głośników nagranie przygotowane przez przewodnika i czytane przez native speakera. Wybraliśmy najważniejsze i najciekawsze informacje, by mogli Państwo poznać specyfikę mijanych miejsc oraz ich historię.

WYCIECZKI PRYWATNE - w pojeździe jedzie tylko Państwa grupa, wycieczka rozpoczyna się o godzinie wygodnej dla Państwa, dzięki czemu nie muszę Państwo dopasowywać swojego planu dnia do nas, to my dopasujemy się do Państwa możliwości czasowych.

WERSJE JĘZYKOWE - posiadamy 26 wersji językowych, dzięki czemu większość turystów odwiedzających Kraków może poznać jego historię w swoim ojczystym języku.

FOLIE OCHRONNE - przezroczyste folie ochronią Państwa przed deszczem i silnym deszczem, dzięki temu prostemu rozwiązaniu mogą mieć Państwo pewność że po zwiedzaniu nie będziecie przemoczeni idąc na kolację. Pogody nie da się przewidzieć, chcąc mieć pewność że Państwa grupa będzie mogła przyjemnie rozkoszować się urokami Krakowa polecamy zwiedzanie z nami.

BEZPŁATNE POJAZDY REZERWOWE - czasami pojazd złapie gumę lub rozładuje się (pojazdy elektryczne), nie da się tego uniknąć. Można byc jednak przygotowanym na taką ewentualność. W przypadku awarii podstawiamy niezwłocznie kolejny pojazd, dzięki temu nie muszą się Państwo obawiać że grupa nie dotrze na czas w ustalone miejsce.

KOORDYNATOR - wyobraź sobie sytuację gdzie twoja grupe jedzie kilkunastoma pojazdami, każdy inną trasą, chcesz wiedziec czy wszytsko idzie zgodnie z planem. teraz wystarczy, że zapytasz o to jedną osobę. Nadzorujemy przebieg usługi, pomagamy w zaplanowaniu niestandardowej trasy. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bezpłatnie.

KIEROWCY - każdy kierowca przechodzi minimum tygodniowe szkolenie, to daje nam pewność, że wykona usługę na zakładanym przez nas poziomie. Na Państwa życzenie, kierowcy mogą byc ubrani elegancko (stosownie do pogody).

POJAZDY - każdorazowo dopasowujemy tobar do liczby uczestników. Do Państwa dyspozycji są pojazy mieszczące 5-ciu, 7-miu i 13-tu pasażerów.

OGRZEWANIE W POJAZDACH - część pojazdów wyposażylismy w systemy ogrzewania, które poprawiają komfort zwiedzania w zimniejsze dni.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - wykonujemy również nietypowe przejazdy, jak wynajem do filmu, obsługa targów, transport gości weselnych, wieczory kawaleskie i panieńskie, shopping tours, gry miejskie, transport do restauracji.

ATRAKCYJNE CENY NA WYNAJĘCIA CAŁODZIENNE - w przypadku niestandardowych imprez propozujemy rozliczenia ryczałtowe.

IMPREZY WYJAZDOWE - obsługujemy targi, prezentacje zakładów pracy, imprezy masowe, festyny i pikniki.

 

PODSUMOWUJĄC ZWIEDZANIE W NASZYCH POJAZDACH JEST WYGODNE I PEWNE BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ.


DOSTĘPNE WERSJE JĘZYKOWE:

POLSKA
ANGIELSKA
NIEMIECKA
FRANCUSKA
HISZPAŃSKA
WŁOSKA
NORWESKA
SZWEDZKA
FIŃSKA
DUŃSKA
PORTUGALSKA
HOLENDERSKA
ROSYJSKA
WĘGIERSKA
CZESKA
SŁOWACKA
UKRAIŃSKA
LITEWSKA
GRECKA
RUMUŃSKA
CHORWACKA
SERBSKA
TURECKA
CHIŃSKA
KOREAŃSKA
JAPOŃSKA

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO POZNAWANIA KRAKOWA

© 2012 - 2022 Copyright.
CITY TOURS | REGULAMIN | WYCIECZKI | RABATY | KONTAKT